Cena: 3 500
Typ nieruchomości: 
Dom
Rynek: 
Wtórny
Typ oferty: 
Wynajmę
Region: 
pomorskie
Miejscowość: 
Rumia
Powierzchnia : 
150m2
Telefon: 
509451055
Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować

Wynajmę DOM dla pracowników firmy, 12 miejsc sypialnych!! Centru

Do wynajęcia przestronny dom, aż z 12-toma oddzielnymi miejscami sypialnymi!! Dom idealny dla dużej ilości pracowników firmowych. Budynek umiejscowiony w Rumi Janowo, na jednej z najbardziej ruchliwej ulicy miasta; Dąbrowskiego Jana Henryka. Okolica bardzo dobrze skomunikowana; w pobliżu przystanek autobusowy, w dalszej odległości również SKM. Budynek, jest to dom szeregowy, trzypiętrowy z zaaranżowanym poddaszem. Łączna jego powierzchnia użytkowa to 150m2, na które składa się układ 5 pokoi, dwóch łazienek oraz kuchni w aneksie z jadalnią. Rozkład wygląda następująco:
Pierwsze piętro; Kuchnia w aneksie z jadalnią. Kuchnia jest w pełni zabudowana i wyposażona; lodówka, kuchenka, zlew; obecnie zostanie zakupiona druga, duża lodówka - po za tą widoczną na zdjęciach. W jadalni znajduje się stół z przynajmniej 8-10 miejscami siedzącymi. Dla uprzyjemnienia posiłków znajduje się tutaj również obecnie telewizor.
Na drugie piętro prowadzą nas gustowne schody, a tutaj znajdują się; Trzy pokoje, wszystkie to pokoje sypialne + duża łazienka z wanną i wc. Ilość miejsc sypialnych; w jednym, większym pokoju znajdują się cztery pojedyncze łóżka, zaś w mniejszym, drugim pokoju dwa pojedyncze.
Na trzecie piętro - zaaranżowane poddasze, wchodzi się przez kręte schody, tutaj znajdują się 2 pokoje sypialne + łazienka z prysznicem i wc. Ilość miejsc sypialnych; w jednym, większym pokoju znajdują się cztery pojedyncze łóżka, zaś w mniejszym, drugim pokoju dwa pojedyncze. W mniejszym pokoju znajduje się również telewizor.
Dom bardzo ładnie wykończony, nie wymaga żadnych nakładów finansowych, do zamieszkania od zaraz. Dom do wynajęcia z całym wyposażeniem potrzebnym do życia, w tym też takie rzeczy jak np. pościel. NIE MA MOŻLIWOŚCI WYNIESIENIA MEBLI. Wynajem najchętniej na firmę. Cena najmu zależna od ilości osób. Preferowany wynajem na minimum 8 osób.
Opłaty liczone na 12 osób średnio w granicach 1500 PLN wliczone z ogrzewaniem, wodą i prądem. W domu na pierwszym znajduje się również wynajęty pokój oraz sklep z oddzielnym, własnym wejściem. Wejście do domu również, oczywiście jest oddzielne, jedyna wspólna część jest to hall. Dużo miejsc parkingowych dostępnych ogólnodostępnie przed budynkiem. Zapraszamy do prezentacji. DO WYNAJĘCIA OD ZARAZ!!